Napište nám

Máte-li nějaký dotaz nebo třeba tip na vylepšení našich služeb, můžete využít kontaktní formulář níže nebo napsat na email info@penzionjezero.cz


Zavolejte

Pokud byste na stránkách nenašli odpověď na Vaši otázku, můžete volat na +420 736 15 41 41 nebo na +420 608 76 00 12. Pro rezervaci, prosím, využijte rezervační formulář.


Přijeďte!

Nejlépe uděláte, když se k nám na Vranov přijedete podívat, je tu opravdu krásně 🙂 Vaši navigaci nastavte na tyto souřadnice: 48.915895, 15.807409.

Autem

Ze Znojma se na Vranov dostanete postupně přes Citonice, Milíčovice, Vracovice, Lesnou, Šumnou a Štítary. Cca 500m za obcí Štítary je dobře značená odbočka doleva na vranovskou pláž. Dále stačí následovat ukazatele s naším logem – dáte se druhou odbočkou doprava, poté na křižovatce rovně a dál po silnici, která Vás dovede kolem vody až k penzionu Jezero.

Pěšky nebo na kole

Na kole máte možností více, doporučujeme krásnou vyjížďku podél Švýcarské zátoky: na křižovatce za Lesnou pokračujte rovně do lesa – po prudkém klesání dojedete kolem vody až ke známému bílému mostu, přes který se dostanete do Kempu pláž. Ten buď obejdete vrchem nebo si zaplatíte vstupné a opustíte jej západní branou (tou vzdálenější od hráze). Pokračujte cestou kolem vody k loděnici YCZN, která se poté stáčí doprava přímo k penzionu Jezero.